Manisa Evden Eve Nakliyat Mardin Evden Eve Nakliyat Mardin Evden Eve Nakliyat Mardin Evden Eve Nakliyat Ersağ Üye Ol

AEGEAN LEAGUE

Hakkımızda

‘’ Ö z e l  B a s k e t b o l  L i g i ‘’

  

Amacımız ; 

 

 

  • Ege Bölgesi içerisinde, Şirketler/Eğitim Kurumları/ Holdingler/Bağımsız Takımlar’ dan oluşan ‘ Özel Basketbol Ligi ‘ ile fair play olgusundan uzaklaşmadan, amatör ruh ile profesyonel bir platformda sürekli kılmak.

 

  • Katılımcı takım sayısını istikrarlı bir şekilde artırmak. Yeni takımlara ulaşırken ticari amaç gütmeden, insiyatif alarak temel olarak baz aldığımız statü ve kurallar çerçevesinde hareket edebileceğine inandığımız Şirketler/Eğitim Kurumları/ Holdingler/Bağımsız Takımlar ile büyümek. Statü ve Kurallarımıza uygun olmadığını düşündüğümüz Şirketler/Eğitim Kurumları/ Holdingler/Bağımsız Takımlar takımları lige davet etmeyeceğiz.

 

  • Ligimizin kalitesini ve imkanlarını artırmak üzere Sponsor katılımlarını sağlamak. Sponsorlarımızın sayısını ve ligimizde yer alan takımlarımıza ve oyuncularımıza olan katkılarını arttırmak.

 

  • Web sitemizle ligimizi, hem görsel hem istatistiksel veriler anlamında, gereksinim duyulabilecek her türlü platformu takımlarımıza, oyuncularımıza ve ligimizi takip eden basketbol severlere taşımak. Çekilen video ve fotoğrafların kalite ve sayısını artırmak.

 

  • Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak.